Nilai University

Introduction

Read the Official Description

сопственост

Нашата визија

Нашата мисија

пресвртници

This school offers programs in:
  • Англиски

Види магистерски студии » Гледа Health BScs » Гледа BBAs » Гледа BAs » Гледа BScs » Гледа PhD » Гледа Bachelor » Гледа MBA »

Programs

This school also offers:

Master

Master of Engineering Science

Студии врз за студентски град Целосна Дел-студии 1 - 2 години July 2019 Малезија Nilai + 1 more

[+]

Влегување Потребно

[-]

Videos

Nilai University Corporate Video (Official)